Informacje o produktach dostępnych na zamówienie

W magazynie własnym (na miejscu w sklepie)

Produkty oznaczone tym statusem są to produkty, które przeważnie są dostępne fizycznie na naszym własnym stanie magazynowym (a nie w magazynie importera lub producenta).
Przy zamówieniach na produkty opatrzone tym statusem wysyłka zamówionego towaru często możliwa jest nawet w dniu złożenia zamówienia (dotyczy tylko zamówień płatnych przy odbiorze złożonych do godziny 10.00 oraz zamówień płatnych z góry w przypadku otrzymania wpłaty do godziny 10.00) lub odbiór osobisty może nastąpić przeważnie tego samego dnia.
Katalog produktów dostępnych od ręki można zobaczyć pod poniższym adresem:

W przypadku wszystkich produktów dostępnych od ręki na bieżąco uzupełniamy wszelkie braki. Ponieważ prowadzimy sprzedaż również w sklepie stacjonarnym, może się zdarzyć, że chwilowo możemy nie mieć któregoś z przedstawionych produktów. Może się również zdarzyć, że dany produkt pomimo statusu “od ręki” może być niedostępny w ilości na którą opiewa zamówienie. Dlatego też prosimy o potwierdzenie dostępności przed odwiedzeniem naszego sklepu lub złożeniem zamówienia.

W magazynie zewnętrznym

Są to produkty, które znajdują się w magazynie importera lub producenta (na terenie Polski lub za granicą). Termin realizacji uzależniony jest od rodzaju produktu.

Dostępność oznaczona jako termin realizacji 1-12 dni roboczych dotyczy produktów w przypadku, których producent lub importer deklaruje, iż są to produkty objęte stanem magazynowym. W przypadku wpłaty na konto produkty te przeważnie wysyłane są w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Ponieważ nie posiadamy aktualnego wglądu do stanów magazynowych producentów i importerów, może się jednak zdarzyć, że dany produkt jest chwilowo niedostępny i termin wysyłki okaże się być dłuższy.

Na zamówienie

Są to produkty, które przeważnie nie są fizycznie dostępne i muszą zostać wyprodukowane pod zamówienie Klienta. Termin realizacji uzależniony jest od rodzaju produktu i jest wskazany w opisie produktu.

Dodatkowe informacje

Wszystkie oferowane przez Nas produkty ze statusem “na zamówienie”, dostarczymy w mniej niż 7 dni. Koszt dostawy produktów na zamówienie wynosi 20,00 zł, a zasady dostawy są takie same jak produktów dostępnych “od ręki”.

 

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.