automatyka do bram iaautomaty-do-bram-radom-mobilna

Oferta

Napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz garażowych

W ofercie posiadamy napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz garażowych. W zależności od tego, który rodzaj bramy wybierzesz, pomożemy Ci dobrać do niej odpowiedni osprzęt. Podpowiemy też, jaki rodzaj montażu będzie najlepszy oraz udzielimy wszystkich wskazówek dotyczących użytkowania bramy – również w trybie awaryjnym.

Która bramę wjazdową wybrać?

Każda brama wjazdowa powinna stanowić integralną całość z ogrodzeniem. Dlatego ich wybór wcale nie jest taki oczywisty. Wyróżnia się dwa zasadnicze rodzaje bram wjazdowych – przesuwne i skrzydłowe. Bramy przesuwne poruszają się wzdłuż ogrodzenia i są bardzo wygodne w użytkowaniu. Jednak montować je można jedynie na szerokich działkach, gdyż przesuwają się one po wewnętrznej stronie ogrodzenia. Ważne jest też również, aby ogrodzenie miało tę samą wysokość co brama, w innym przypadku system może po prostu nie zadziałać. Taka brama może poruszać się po szynie lub być samonośna. Nasi klienci najczęściej wybierają bramy przesuwne automatyczne z siłownikami.

Z kolei brama dwuskrzydłowa polecana jest do montażu na działkach o nieznacznej szerokości, ale zdecydowanie większej głębokości. Te bramy również wyposażone mogą być w napęd, by ułatwić jej otwieranie i zamykanie bez wychodzenia z samochodu. W przypadku bram ażurowych napęd montujemy w specjalnej skrzynce, którą umieszczamy zwykle pod ziemią, by była niewidoczna.

Zakres usług związanych z automatyką do bram

Wszystkie usługi związane ze sprzedażą, montażem oraz serwisem wykonujemy na terenie Radomia i najbliższych okolic. Jeśli potrzebujesz automatów do bram, a mieszkasz do 50 km od Radomia, np. w Jedlińsku, Przysusze, Białobrzegach, Pionkach, zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty. Przyjedziemy i wycenimy naszą usługę na miejscu.

Kontakt

Andrzej Witczak

+48 605 624 385

Michał Witczak

michal.witczak@iautomaty.pl
+48 504 545 971

Adres

26-600 Radom, ul. Lubelska 139C
Pon – pt: 10:00 – 18:00

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.